PGNiG Termika - dzielimy się energią

W poprzednią środę (3.12.2014) Członkowie Naszego Koła mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu organizacji studenckich organizowanym przez PGNiG Termika - dzielimy się energią. Spotkanie odbyło się w Elektrociepłowni Żerań, gdzie mieliśmy możliwość zwiedzenia Zakładu wraz z ekspertem z PGNiG Termika – p. Łukaszem Gruszczyńskim, głównym specjalistą ds. wytwarzania.

Spotkanie miało na celu bliższe poznanie firmy, wymianę opinii i doświadczeń z innymi organizacjami oraz pracownikami PGNiG Termika. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele z Koła Naukowego Politechniki Warszawskiej, Studenckiego Koła Naukowego Energetyki Niekonwencjonalnej Politechniki Warszawskiej, SKN Energetyka SGH, Koła Naukowego Ochrony Środowiska SGGW oraz organizacji BEST. Dodatkowo dzięki temu spotkaniu narodziły się Nam nowe pomysły i formy aktywności, które będą przedstawione w późniejszym czasie.

Bardzo Nam było miło uczestniczyć w takim spotkaniu! Jesteśmy zadowoleni i naładowani pozytywną energią do działania! Dzięki spotkaniu poznaliśmy oczekiwania firmy oraz innych organizacji, co mamy nadzieję zaowocuje współpracą!