Szkolenie „AutoCAD vs Revit”

W dniu 4 grudnia 2017 r. odbyły się bezpłatne warsztaty organizowane z inicjatywy Koła Naukowego Energetyków oraz Koła Młodych PZITB WAT przy współpracy z firmą Elpro Sp. z o. o. Tematyką spotkania był „AutoCAD vs Revit”, które cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony studentów Wojskowej Akademii Technicznej, jak i studentów innych uczelni. Celem spotkania było zapoznanie uczestników z programami wykorzystywanymi do dwuwymiarowego oraz trójwymiarowego komputerowego wspomagania projektowania. Ponadto prowadzący szkolenie miał na celu porównanie bloków dynamicznych (CAD) z projektowaniem parametrycznym (BIM). Odbył się także konkurs, podczas którego były do wygrania książki do nauki programów Autodesk. Uczestnicy otrzymali również bony promocyjne na szkolenia z oferty Elpro Sp. z o. o..