Dzień Energetyka

W dniu 23.03.2017 roku Koło Naukowe Energetyków WAT zorganizowało drugą edycję Dnia Energetyka.

Tegoroczna edycja Dnia Energetyka odbywała się w postaci 3 paneli wykładowo-warsztatowych zarówno dla członków KNEN WAT jak i pozostałych studentów Wojskowej Akademii Technicznej.

Podczas tego wydarzenia uczestnicy mogli dowiedzieć się wszystkiego co dotyczy biomasy oraz jej wykorzystania w pracy Elektrociepłowni. Wykład ten był prowadzony przez przedstawicieli firmy PGNiG TERMIKA, którzy przedstawili tematykę z punktu widzenia energetycznego jak również finansowego.

Kolejnym panelem był warsztat prowadzony przez firmę ELPRO pod tytułem: Technologia BIM- wprowadzenie z wykorzystaniem aplikacji REVIT”. Panel ten przyciągnął licznie studentów Wydziału Elektroniki jak również Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji.

Ostatnim panelem było wystąpienie pracownika naszej Akademii. Pan dr hab. inż. Andrzej Typiak przedstawił nam temat pojazdów z napędami hybrydowymi.

Druga edycja Dnia Energetyka licznie przyciągnęła studentów naszej Akademii. Wydarzenie to odnotowujemy jako kolejny sukces KNEN WAT.

Dziękujemy komitetowi organizacyjnemu jak również firmom, które poprowadziły panele szkoleniowe. Już teraz chcemy serdecznie zaprosić wszystkich na przyszłoroczną edycję Dnia Energetyka.